0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
מיני מפתח Finder, נייד מעקב GPS Bluetooth 5.0 נייד מפתח מעקב חכם Anti-אובדן המכשיר, עבור ילדים מחמד מחזיק מפתחות הארנק מזוודות, שעון מעורר, תזכורת, תואם אנדרואיד iOS (לבן,2pcs)

מיני מפתח Finder, נייד מעקב GPS Bluetooth 5.0 נייד מפתח מעקב חכם Anti-אובדן המכשיר, עבור ילדים מחמד מחזיק מפתחות הארנק מזוודות,

ILS 26.48
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

מהר לאתר, לא יכול למצוא פריטים אבודים שלך?פשוט לחץ על לחצן בצע את צפצופים!איתור פריטים כמו מפתחות, ארנק, שלט הטלוויזיה, מפתחות, משקפיים, קולר של כלב, או דברים אחרים, כי הם בקלות לאיבוד דרך שסופקו keyrings.קטן ונייד-זה קל וקומפקטי, קל להרים, וללא מאמץ.משקל של המוצר הוא רק 7g.אתה יכול לקחת אותו איתך לכל מקום שאתה הולך.אנטי-הפסד .. התראת את מצב החיבור, כאשר את איתור המכשיר עולה על סט Bluetooth טווח, את הטלפון, את איתור המכשיר יהיה אזעקה באותו זמן.להציג את מפת המיקום, כאשר את איתור ההתקן מנותק בטלפון הנייד.Bluetooth 5.0 ו-Ultra-זמן המתנה-Bluetooth 5.0 הטכנולוגיה, במיוחד צריכת חשמל נמוכה, מפתח סוללה CR2032 אספקת חשמל, זמן המתנה משוער להיות יותר מ 6 חודשים, קל להחליף.לחבר את פונקציית ה Bluetooth-של הטלפון הנייד, דו-כיוונית פונקציית חיפוש יכול לחבר מספר איתור מכשירים במקביל.מתנה מושלמת ניידים עיצוב, לא יגדילו את הנטל בכל עת.כמו כן, זה יכול לקחת אדיר, רחב-זווית selfies שלך קדמי או אחורי-מול מצלמות, עובד כמו תריס מרחוק עבור דיוקן עצמי כדי ללכוד את הרגע המאושר בחייו בקלות.-אתם צריכים מתנה עבור המשפחה. 1. למצוא דברים אבודים-הטבעת שלך דברים אבודים על ידי טלפון חכם בתוך Bluetooth טווח, אנטי איבד המכשיר יהיה משחק חזק המנגינה עד שתמצא את זה. 2. למצוא את הטלפון שלך כפול-לחץ על הכפתור של אנטי-אבוד המכשיר, כדי להפוך את הפלאפון שלך מצלצל. 3. לשמור את היישום פועל ברקע, הוא זוכר את אתמול את המקום ואת הזמן שיש לך הפריט שלך. 4. התראה תופיע כאשר החיבור נותק. 5. הפריט שאבד מיקום שיא, אתה יכול למצוא את הפריט שלך באמצעות פונקצית מיקום בתוכנה.חומר : ABS משקל : 7g מרחק אפקטיבי : 15 מטר סוללה : CR2032 210mah 3 V שעות העבודה : 6 חודשים אלחוטית : Bluetooth 5.0 2.4 GHz חבילה כללה : 2/4/8* Bluetooth אנטי-אבוד המכשיר 1* מדריך למשתמש.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה