0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
השמימי וופלים שף פיתח מהפכני וופל מיקס - 5 גרם - 40% יוגורט יבש, חלבון, שומן, בריא, קל, רך, טעים, וופל בלגי, פנקייק, לארוחת ערב או ארוחת בוקר.

השמימי וופלים שף פיתח מהפכני וופל מיקס - 5 גרם - 40% יוגורט יבש, חלבון, שומן, בריא, קל, רך, טעים, וופל בלגי, פנקייק, לארוחת ערב

ILS 52.50
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

בריא : 40% של תערובת יבש הוא יוגורט.רב-תכליתי : וופלים, לא רק לארוחת בוקר יותר!מן המקובל פנקייק ארוחת בוקר טעימה וופל סנדוויץ ' אפשרויות, שלנו חלבון גבוהה תערובות לקבל את הכוח שלהם ואת הטעם מדהים שימוש שלנו יוגורט בסיס.האפשרויות הן אינסופיות!.PROTIEN : השמימית, וופלים גבוהה בחלבון.מהפכני : לאחר יותר מ 5 שנים של פיתוח, עם העזרה של ארבעה מזון מדענים, מהפכני חדש ואפל לערבב עשה עם יוגורט נולד.טעים : פשוט להוסיף סודה, שמן, ביצה, יהיה לך את הוופל הכי טעים לערבב שטעמת!.שף בוב יצר השמימי וופלים להיות כל דבר, אבל טיפוסי וופלים - אז בבקשה להשתמש בבלנדר לקבלת התוצאות הטובות ביותר!. 22 גרם שקית מנות שלנו : 22 גרם שקיות בערך (16) 4. עוז waffles5 lb שקית מנות : שלנו 5 קילו שקיות בערך (58) 4. עוז waffles Chef בוב יצר השמימי וופלים להיות כל דבר, אבל טיפוסי וופלים - אז בבקשה להשתמש בבלנדר לקבלת התוצאות הטובות ביותר!.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה