0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
FiveSky מצלמה נסתרת 1080P Wireless WiFi מצלמה נסתרת בשעון מצלמת אומנת עם 140 זווית ראיית לילה זיהוי תנועה עבור אבטחה בבית צג מקליט וידאו (שחור) 1 כחול נחשב (חבילה של 1)

FiveSky מצלמה נסתרת 1080P Wireless WiFi מצלמה נסתרת בשעון מצלמת אומנת עם 140 זווית ראיית לילה זיהוי תנועה עבור אבטחה בבית צג מקליט

ILS 64.48
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

נחמד מצלמות מעקב : את מצלמות מעקב. נראה כמו שעון רגיל,זה עושה את זה מצלמות נסתרות יותר שימושי ולא מורגש עבור לקוחות שרוצים לפקח על אבטחה בבית.אתה יכול להציג וידאו 1080 P HD מלאה תמונה שלך בבית או במשרד באמצעות אנדרואיד / i OS טלפון, לא משנה היכן אתה נמצא, לספק ביטחון עבורך ועבור המשפחה שלך!מושלם עבור חיית המחמד / תינוק ניטור, המטפלת, עסקים ניטור, אבטחה, בית נופש ניטור.DIOWAVO. 1080 P HD מקליט וידאו : זה מרגלים מצלמות עם מים צלולים וידאו 1080 P HD 150 מעלות עדשה רחבה זווית, 4x זום דיגיטלי HD מציג עם דחיסת H. 264.תמיכה בכל זמן הקלטה, הקלטת אזעקה, זמן הקלטה על כרטיס מיקרו SD; בזק, להתאים את הרזולוציה (1080 P, 720 P, 640 P),שמאלה/ימינה/למעלה/למטה היפוך, ניגודיות/בהירות.קל להתאים עם כל טלפון חכם, מחשב לוח או מחשב נייד באמצעות חיבור WIFI יציב, להגיע כל חשוב בפינה של החדר שלך.הקלטה בזיהוי תנועה : שעון מצלמה נסתרת נבנה ב-12 ראיית לילה IR.זה מרגלים מיני מצלמת מעקב שעון מעורר מובנה 6 ראיית לילה IR, אתה יכול לראות את פניהם הפרטים בבירור גם בחושך מוחלט.ביום או בלילה, ¡ll יודע בדיוק מי זה בא לבית שלך או במשרד כאשר אתה זה אתה לא בסביבה.הודעות אזעקה יהיה דחף לטלפון הנייד שלך פעם אחת את התנועה מופעלת, יהיה צילום תמונות ב-APP.תמיכה השימוש מרובים שיטות : 1. WIFI Hotspot מצב חיבור : APP - חיבור נקודות חמות הנפלטים על ידי השעון - צפו בקטעי וידאו.הערה : זה רק תומך מקרוב צפייה. 2. מרחוק מצב חיבור : APP - להתחבר למצלמה נקודה חמה - חיבור Wi Fi - לשמור על טלפון חכם עם חיבור לרשת - לצפות בוידאו בזמן אמת באמצעות האפליקציה. 3. SD כרטיס הקלטה : APP - הכנס את כרטיס SD (לא כלול) חיבור האפליקציה על כרטיס SD הגדרות - להוציא את כרטיס ה-SD כדי לנגן וידאו.המשפחה שלך בטיחות : רוצה לדעת אם קשישים או ילדים המטופלים על ידי מישהו אתה רוצה לבדוק את חיית המחמד שלך מדי פעם כאשר אתה לבד בבית את השאלות האלה יכולים כעת לקבל מענה באמצעות מצלמה נסתרת! ! !.סוג עדשה : רחב-זווית.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה