0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
אדים העין, בד לא ארוג עין תחת עין עייפות עבור גברים ונשים

אדים העין, בד לא ארוג עין תחת עין עייפות עבור גברים ונשים

ILS 95.10
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

שחרור בסדר לח אדים, נוחות העור סביב העיניים, תן עייף עין ליהנות אדים, מלא להקל על יובש בעיניים ans עין החריף, ולשפר את עייפות העין, חימום עצמי קיטור מסיכת עיניים.עין קיטור קידום והקלה על עייפות העין, קיטור עין, זה בחירה טובה עבור אדם משתמשים במחשבים במשך זמן רב, אנשים לעתים קרובות להישאר ער עד מאוחר.לשפר עין עיגולים כהים מתחת לעיניים שקיות, נדודי שינה ובעיות נוספות.קל לנשיאה, ניתן עין ספא בכל עת : לפני השינה, שעות הפנאי, בצהרים נודניק, travelingon המטוס או רכבות, לנוח את הזמן במשרד, וכו'.להסיר את העין ממנו את התיק, פתח אותו.זה יתחיל לחמם ברגע שאתה לקחת את זה, אז בבקשה להשתמש באופן מיידי.בבקשה תן את החום עין מסכות להיסגר כדי לגעת את העיניים, לפתוח את חגורות ans להביא להם את האוזניים, אז תעצמי את העיניים שלך, אז אתה יכול ליהנות 20-30 דקות עין ספא.לבחור רך בדים לא ארוגים, לסגור עיניים, עור רך, בטיחות, שחרור קיטור טבעי, תמצית לבנדר, מקל על חרדה, לגרום לאדם מצב רוח להירגע, לעזור לך להירדם מהר.תכונה : 1. עין קיטור קידום והקלה על עייפות העין, קיטור עין, זה בחירה טובה עבור אדם משתמשים במחשבים במשך זמן רב, אנשים לעתים קרובות להישאר ער עד מאוחר.2. שחרור בסדר לח אדים, נוחות העור סביב העיניים, תן עייף עין ליהנות אדים, מלא להקל על יובש בעיניים ans עין החריף, ולשפר את עייפות העין, חימום עצמי קיטור מסיכת עיניים.3. לשפר עין עיגולים כהים מתחת לעיניים שקיות, נדודי שינה ובעיות נוספות.קל לנשיאה, ניתן עין ספא בכל עת : לפני השינה, שעות הפנאי, בצהרים נודניק, travelingon המטוס או רכבות, לנוח את הזמן במשרד, וכו'.4. לבחור רך בדים לא ארוגים, לסגור עיניים, עור רך, בטיחות, שחרור קיטור טבעי, תמצית לבנדר, מקל על חרדה, לגרום לאדם מצב רוח להירגע, לעזור לך להירדם מהר.5. להסיר את העין ממנו את התיק, פתח אותו.זה יתחיל לחמם ברגע שאתה לקחת את זה, אז בבקשה להשתמש באופן מיידי.בבקשה תן את החום עין מסכות להיסגר כדי לגעת את העיניים, לפתוח את חגורות ans להביא להם את האוזניים, אז תעצמי את העיניים שלך, אז אתה יכול ליהנות 20-30 דקות עין ספא.מפרט : סוג פריט : קיטור עין Mask Material : בד לא ארוג + פחם פעיל + ספיחה שרף + חמצון-חיזור ברזל Powder Color : כפי שמוצג picture Product גודל : Approx.21.5x11cm / 8.5x4.3in Weight : Approx. 160g / 5.6 oz Validity תקופה : 3 years Suitable על אנשים, גברים ונשים, לטווח ארוך נהיגה או באמצעות מחשבים, טלפונים ניידים, ועוד אנשים עם עין fatigue Storage תנאים : בבקשה באריזה המקורית לפני השימוש, יש להימנע אור שמש ישיר, ולאחסן במקום קריר מחוץ של תינוקות וילדים צעירים.רשימת החבילות : 7 x קיטור עין Mask Note : 1. אין להשתמש אם יש לך מחלות עיניים, דלקת, או שריטות, נפיחות, אקזמה, הפרעות אחרות סביב העיניים.2. אם אתה מרגיש כי הטמפרטורה גבוהה מדי או.

מידע מפורט

Item Type:
Steam Eye Mask
Material:
Nonwoven Fabric + Activated Carbon + Adsorption Resin + Redox Iron Powder
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx.21.5x11cm / 8.5x4.3in
Weight:
Approx. 160g / 5.6oz
Validity Period:
3 years
Suitable for People:
Men and women, long-term driving or using computers, mobile phones and other people with eye fatigue
Storage Conditions:
Please in the original packaging before use, avoid direct sunlight, and store in a cool place out of of infants and young children.
Package List:
7 x Steam Eye Mask :
1. Do not use if you have eye diseases, inflammation, or scratches, swelling, eczema and other abnormalities around the eyes. :
2. If you feel that the temperature is too high or :

הם קונים גם עם המוצר הזה