0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
נייד מאוורר חשמלי, נטענת USB אוהדים, 3‑הילוכים אוטמטי, רועד הראש מטרה כפולה קליפ אוהד בהריון/תינוקות, 1-3 שעות פעלו זמן/רוח מצב שינה/2000 מיליאמפר סוללה(ורוד)

נייד מאוורר חשמלי, נטענת USB אוהדים, 3‑הילוכים אוטמטי, רועד הראש מטרה כפולה קליפ אוהד בהריון/תינוקות, 1-3 שעות פעלו זמן/רוח מצב

ILS 55.94
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

אנו נשלח לך הודעת דואר-כרטיס מתנה על מחיר הרכישה של המוצר מכוסה.במקרים מסוימים, נוכל להחליף או לתקן את זה.באופן מלא אוטומטי הראש רועד, ימינה ושמאלה אוטומטית הראש רועד לספק אוויר, ולהפוך למעלה ולמטה באופן חופשי להתאים את המאוורר.מטרה כפולה קליפ מעריצים.אלסטיות גבוה סד זה עמיד ויציב, ואת המלחציים שטוח ולא ללחוץ.זרימת אוויר לנשום אויר בריא, מגוון רחב של אספקת אוויר, הרבה אוויר מרחק.רעש נמוך רוח מצב שינה יכול לספק לך עם בריא ונוח הרוח הטבעית, מתאים במיוחד לנשים הרות, תינוקות להשתמש.סוללה חזקה חיים עם מובנית 2000m Ah קיבולת גבוהה של הסוללה יכולה לספק נסיעות, והאחרון ליום.תכונה : 1. באופן מלא אוטומטי הראש רועד, ימינה ושמאלה אוטומטית הראש רועד לספק אוויר, ולהפוך למעלה ולמטה באופן חופשי להתאים את המאוורר. 2. מטרה כפולה קליפ מעריצים.אלסטיות גבוה סד זה עמיד ויציב, ואת המלחציים שטוח ולא ללחוץ. 3. זרימת אוויר לנשום אויר בריא, מגוון רחב של אספקת אוויר, הרבה אוויר מרחק. 4. רעש נמוך רוח מצב שינה יכול לספק לך עם בריא ונוח הרוח הטבעית, מתאים במיוחד לנשים הרות, תינוקות להשתמש. 5. סוללה חזקה חיים עם מובנית 2000m Ah קיבולת גבוהה של הסוללה יכולה לספק נסיעות, והאחרון ליום.מפרט : סוג פריט : מאוורר חשמלי חומר : ABS משקל : Approx. 488g / 17.2 עוז מתח : 5 V הנוכחי : 1 A כוח : 2.4-5.4 W סוללה : 18650 ליתיום פולימר סוללה 2000 (כולל) Charging Time : כ-3 שעות שימוש זמן : 1-3 שעות כיצד להשתמש : הראשון, לחץ על כפתור נמוכה, השני לחץ על כפתור בינוני, השלישי לחץ על כפתור גבוהה, והרביעי לחץ על לחצן זה כדי לסגור את המאוורר.ארוך לחץ עליו כדי להפעיל את סיבוב פונקציה, ארוך לחץ עליו שוב כדי לכבות את סיבוב פונקציה.רשימת החבילות : 1 x מאוורר חשמלי USB 1 x כבל USB 1 x הידני.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה