0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
ELAUK פינה מדף האמבטיה קיר רכוב Multi-פונקצית העבודה לצג מחשב נייד מסך קמה עץ מדף השולחן אחסון מחזיק עם מנעול - שחור (צבע : עץ דובדבן)

ELAUK פינה מדף האמבטיה קיר רכוב Multi-פונקצית העבודה לצג מחשב נייד מסך קמה עץ מדף השולחן אחסון מחזיק עם מנעול - שחור (צבע : עץ

ILS 95.85
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

יצירת עבודה נוחה ולימוד הסביבה.עץ מלא חומר, חזקה, יכולת השפעה, חזק ועמיד.עיצוב עבור הבית או המשרד כדי להעלות את גובה המסך, גורם לך לראות את המסך יותר נוח.אתה יכול להתקין מיקום מגירה לדברי שלך הרגלים.בחדר האמבטיה, לשים מוצרי טיפוח על מדפי אחסון, כגון שמפו, מרכך, ג 'ל רחצה וכו', לתלות מגבת מתחת.גם מושלם עבור חדר שינה,סלון, משרד,וכו'.תוספת מושלמת לכל פינה של חדר אמבטיה או בתוך ארון יותר דיסקרטי storage Description : -Multi-פונקצית העבודה לצג מחשב נייד מסך קמה עץ מדף השולחן אחסון מחזיק עם Lock Specification : -חומר : עץ צבע : שחור/עץ דובדבן/ לבן-גודל : 63.5 x 20 x 13.5 cm Features : - יצירת עבודה נוחה ולימוד של הסביבה. עץ מלא חומר, חזקה, יכולת השפעה, חזק ועמיד.- עיצוב עבור הבית או המשרד כדי להעלות את גובה המסך, גורם לך לראות את המסך יותר נוח. אתה יכול להתקין מיקום מגירה לדברי שלך הרגלים - Multi-פונקצית אחסון, כולל אחסון, חור קטן במגירה,המקום של כרטיס ביקור אחסון, להציל את שטח שולחן העבודה, להפוך את השולחן שלך יותר מסודר ומאורגן.חבילה כללה : -1 X המחשב לעמוד(לא כולל קישוטים אחרים)מפחית את העומס, יוצר שטח אחסון נוסף.

מידע מפורט

-Material:
Wood
-Color:
Black/Cherry wood/ White
-Size:
63.5 x 20 x 13.5cm
Features:
- Creating a comfortable working and study environment. :
- Solid wood material, strong bearing capacity, strong and durable. :
- Design for home or office to raise up the monitor height, makes you watch the screen more comfortable. :
- You can install the drawer position according to your own habits :
- Multi-function storage, including storage hole, small drawer,place of business card storage, save desktop space, make your table more tidy and organized. :
Package Included:
-1 X Computer Stand(Not include other decorations) :
Reduces clutter and creates extra storage space :

הם קונים גם עם המוצר הזה