0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
3 מגירה לרוחב קובץ ארון מתכת לרוחב הארון עם 6 מתכוונן תלוי ברים, Greenvelly לנעילה המשרד בבית ארון עם 2 מפתחות משפטי, בגודל Letter (שחור)

3 מגירה לרוחב קובץ ארון מתכת לרוחב הארון עם 6 מתכוונן תלוי ברים, Greenvelly לנעילה המשרד בבית ארון עם 2 מפתחות משפטי, בגודל Letter

ILS 75.45
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

[איכות גבוהה] : 100% חומר פלדה הפך מוצק לרוחב קובץ ארונות, שהוא מאוד עמיד ויציב עבור השימוש היומי שלך בבית ובמשרד.חוץ מזה, את פני השטח של רומן מודרני ארון עם כוח חלקה ציפוי, אשר ימנע את ארונות מלהיות שרוט. [אבטחה גבוהה] : שדרוג מערכת נעילה בעלת 1 לנעול & 2 מפתחות, ולא צריך את פתיחת או נעילת מגירות אחד על ידי אחד.לכן, סוג זה של נעילת לרוחב ארון נוח לך בשימוש יומיומי ומאוד מונע הטיה ומגן חשוב האישיים. [חזק אחסון] : את עומס מרבי של מרחב פתוח לרווחה 3 מגירה לרוחב ארון סביב 330 ק " ג.חוץ מזה,40"H x 35.4"L השטח קבצי מקום,וגם, עמוק במגירות עם זה לצד זה תלוי מסילות להכיל את legal, A4 ו-F4 גודל אות תיקיות לפי הסדר. [עיצוב אנושית] : במגירה שקופית עם הרחבה מלאה על כדור פלדה נושא זה ללא קול, אשר הוא ידידותי עבור אחרים כדי לעבוד, תמיד לשמור על סביבה שקטה.חוץ מזה, ישנם כיסויי מגן על הבסיס של הבית משרדי הממשלה, מניעת הקרקע של ששפשף. [100% אחריות] : את Green Velly קובץ ארונות צריכים להיות מאורגנים תישלח על ידי החזקה שלנו לוגיסטיקה צוות בבטחה וביעילות.יש שאלות, תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר לאחר-מכירות הקבוצה יענה לך תוך 24 שעות, להתמודד עם זה מהר.זה התור שלך וליהנות את זה !!!.גודל : 3 מגירה | צבע : שחור.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה