0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
פלסטיק, חותמות משלוח קטגוריה לוגיסטיקה להשתמש שלט גדול לקשור גדול תווית עניבה, 255 מ מ אורך כולל, חבילה של 100 יח' (לבן)

פלסטיק, חותמות משלוח קטגוריה לוגיסטיקה להשתמש שלט גדול לקשור גדול תווית עניבה, 255 מ מ אורך כולל, חבילה של 100 יח' (לבן)

ILS 37.50
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

※ייחודי נעילה כפולה עיצוב : זה יכול לשמש עבור שימוש חד פעמי או חוזר ונשנה. ※גדול תווית תגיות יכול להיות חם ביול, משי, תווית נייר או שמנוני עט כתיבה (לא דוהה). ※מתאים במיוחד עבור חברות לוגיסטיקה, עם חדות זנב קל לחדור שקיות ארוגים. ※מכילה יריעות פלדה ומנעולים בחוזקה. ※זה יכול להיות כתוב באופן חופשי עם נפט מבוססי עט, לא יימוגו.סה " כ אורך : 255 mmcard רוחב : 58*100 mm Product חומר : PPApplication : פעם אחת חסימה של זיהוי.ייחודי נעילה כפולה עיצוב : הסימון שלנו מסופק עם שני מנעולים.אחד להשליך נעל אשר היא לשימוש יחיד כמו לוגיסטי תג שימוש, והשני הוא שימוש לנעול את זה אתה יכול לעשות שימוש חוזר לנעול כגון מחסן סימן, מוצר, סימן, וכו'.אתה יכול גם להשתמש בו בתור מטען תווית בחיים שלך.אתה יכול לכתוב מספר גדול של שלטים ולכתוב אותם ישירות שומני העט מבלי לאבד צבע.גדול שילוט קל לזהות.מגוון רחב של יישומים : משלוח, מכשור, שולחן תיבות, שירותי דואר, מכס, מסילות רכבת, תחבורה, נפט, תחבורה, חברות ספנות, חברות לוגיסטיקה, סופרמרקטים, מוני גז, מקומי אוויר תחבורה, בינלאומי, הובלה אווירית, עפרות, סחר החוץ בדיקה, הובלה ציוד טיפול, אריזה חבית אריזה, פטרוכימיים מכולות, אנרגיה, מדידה, מניעת גניבה, דליפה, וכו'.חבילה כללה : 100 יח ' תג פלסטיק כלבי ים.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה