0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
GOZYE Galaxy מקרן,6 ב 1 פלנטריום מקרן אור לילה עם ירח ערפילי כוכבים אורורה,מסתובב כוכב מקרן תקרה מסיבה/היכרויות/עיצוב חדר השינה (בינוני)

GOZYE Galaxy מקרן,6 ב 1 פלנטריום מקרן אור לילה עם ירח ערפילי כוכבים אורורה,מסתובב כוכב מקרן תקרה מסיבה/היכרויות/עיצוב חדר השינה

ILS 67.56
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

הערה חשובה : אנא לכוונן את המיקוד על-ידי סיבוב החלק העליון התמקדות הראש כדי להשיג הדמיה ברור!.GOZYE galaxy המקרן מגיע עם דיוק גבוה התוכן המוביל, אולטרה-רחב זווית עדשה מתקדם גל צלחת טכנולוגיה; כוכב מקרן המדמה את התנועה של גופים שמימיים, הצגת מזעזע אמיתי שמי זרועות הכוכבים סצנה, נותן לך immersive ניסיון על האבוד של לילה זרוע כוכבים שמיים, דומה למשפחה פלנטריום.המתנה המושלמת : את כוכבי הגלקסיה מקרן אור מתאים פסטיבל אווירה של מסיבה יצירה, קישוט גג המכונית, הילדים ישנים, הורה-ילד כיף למידה, סיוע שינה.זה יהיה ליצור נפלא, אווירה רומנטית עבור ימי הולדת, חתונות, ימי נישואים, ילדים,יום חג המולד, קישוט החדר.כוכב מקרן יכול גם לעזור לילדים לפתח טובה ישן הרגל, לעורר את הסקרנות שלהם, דמיון,ויצירתיות.אספקת חשמל : DC/5 V.כוח מרבי : 4 W.גודל המוצר : 121x120x112mm.משקל המוצר : 481 G.חבילת מבוא 1x מקרן, 6 x סרט מגש ידני 1 x, 1 x כבל.אמצעי זהירות. 1. להימנע מסחיטת את המוצר עם חפצים כבדים. 2. לנקות את פני השטח של המוצר עם בד כותנה רך, לא להשתמש מאכל פתרונות.כדי לנקות. 3. הימנע מלהניח את המוצר בקרבת מקורות חום כגון מיזוג אוויר פתחי אוורור, חימום פתחי האיוורור.וכו', להימנע הצבת מכשירי האדים ועל מקומות אחרים, שבהם הלחות משתנה באופן דרמטי.הימנע מלהניח את המיקום של אור שמש ישיר. 4. מקור האור הזה המנורה צריך להיות מוחלף על ידי היצרן או סוכן השירות שלו או אדם מוסמך באופן דומה. 5. יכול לשמש רק בתוך הבית. 6. בכבל ה USB-עבור מוצר זה בלבד,אין להשתמש עבור מוצרים אחרים.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה