0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
חמישים מקס כושר כבל מערכת גלגלות כושר. בבית כבל המחשב תרגיל גלגלת, גלגל עם (3X) חבל, בר, והחזה ידיות קבצים מצורפים עבור קו רוחב למשוך למטה, כבל מוצלב, טרייספ, שרירים ועוד!

חמישים מקס כושר כבל מערכת גלגלות כושר. בבית כבל המחשב תרגיל גלגלת, גלגל עם (3X) חבל, בר, והחזה ידיות קבצים מצורפים עבור קו רוחב

ILS 45.90
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

יותר מעשי כושר גלגלת מערכת : עם 'לא נדרשה הרכבה' כבלים באורכים שונים, בתוספת נדיר החזה כבל ידית לא נמצאו לעיתים קרובות משקל גלגלת מערכת חדרי כושר – חמישים מקס מאפשר לך לעבוד בצורה יעילה יותר.אז רק כעס אתה אי פעם מרגיש זה נציג את לא הושלמה.מה בערכה? (1) שקט גלגלת, (2) כבלים – 5.9 רגל ו-8.2 ft (1) תלוי רצועה, (1) טעינה פינים תואם תקן אולימפי צלחת, (3) הניפו אבזמים, (1) ישר הנפתח בר, (1) טרייספ החבל, (1) החזה לטפל, (1) הוראות.ו (אפס) חתיכות קטנות, ברגים או כלים!זה אומר, לא איבד חלקים!.קל להתקנה 360 DEG סיבוב גלגלת כבלים : בעוד מערכות אחרות לגרום לך להרכיב את הכבלים, חמישים מקס שולח לך אותם מראש התאספו!כל מה שאתה צריך לעשות הוא לעקוב אחר המדריך שלנו להר!עם שתי אורך שונה כושר כבלים אתה גם יכול לבחור את אחד שמתאים תקרה, מתלה, או פעילות גופנית הטוב ביותר.מחזיק עד 330 LBS!עשוי heavy duty ברזל, פלדה, ניילון, PP, אתה יכול לערום את טעינת pin כבד כמו שאתה אוהב לאימוני כוח!זה גם לוקח קבוע, הפגוש ואת האולימפי הצלחות!ועבור אלה באמצעות גלגלות על הכתף גמילה או טיפול פיזי, את הסיכה רק 0.55 ק " ג!.הדרכה מגוונים מן לדחוף תלתל : Lats כדי שרירי, זה הגוף העליון התרגיל ציוד נעשתה על סך העליון אימון - לא חצי-אפוי אחד!שלנו מדריך המקיף אראה לך איך להגדיר את זה שלנו אחריות לכל החיים מכסה על פגמים.מקסימום הנייד שלך אימון, עם חמישים מקס.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה