0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
שעון חכם עבור אנדרואיד iOS טלפונים, כושר גשש לחץ דם קצב לב החמצן בדם מוניטור שינה צג טמפרטורה מוניטור, מעקב אחר פעילות שעון חכם פדומטר מונה צעדים, IP67 עמיד למים עבור גבר?

שעון חכם עבור אנדרואיד iOS טלפונים, כושר גשש לחץ דם קצב לב החמצן בדם מוניטור שינה צג טמפרטורה מוניטור, מעקב אחר פעילות שעון חכם

ILS 40.48
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

✨ 1.3 ס " מ דק וקשוח מסך HD ✨ : כושר לצפות מאמצת high-definition ו בהירות גבוהה sensertive C זווית הכוס המלאה מסך עם רזולוציה גבוהה,כושר לצפות להביא את חזותית טובים יותר אינטראקציה ניסיון,לתת לך לראות את השונות בנתונים על-ידי השעון החכם באופן ברור יותר, מאפשר לך להתאים את עבודה ומנוחה מעמד המבוססים על נתונים. ✨ MULTI-פונקציה ✨ : זה גברים של שעון חכם, יש פונקציות רבות, כגון מונה צעדים, החמצן בדם, ניטור בזמן אמת, מדידת טמפרטורה, מדיטציה, נשימה הכשרה, 24 שעות ביממה ניטור קצב לב, מוסיקה שליטה, טלפון סלולרי שיחות, SMS חכם תזכורות, מרחוק selfie, לישון ניתוח וכו', להפוך את החיים שלך יותר חכם ונוח. ✨ IP67 עמיד למים שעונים חכמים ✨ : זה השעונים החכמים עם איכות גבוהה סיליקון חומר דבק,צבע מאוד בהיר וקל להתאמה עם multy סגנון הבגדים,לא משנה גבר ואישה יכולה ללבוש את זה שעון חכם,עמיד למים רמת 67,אתה יכול ללבוש את זה כאשר אתה לכבס את הבגדים,לשטוף ידיים,הליכה בגשם או לשחות בבריכה. ✨ IP67 עמיד למים שעונים חכמים ✨ : זה השעונים החכמים עם איכות גבוהה סיליקון חומר דבק,צבע מאוד בהיר וקל להתאמה עם multy סגנון הבגדים,לא משנה גבר ואישה יכולה ללבוש את זה שעון חכם,עמיד למים רמת 67,אתה יכול ללבוש את זה כאשר אתה לכבס את הבגדים,לשטוף ידיים,הליכה בגשם או לשחות בבריכה. ✨ מבטיח לך ✨ : אם אתה לא מרוצה לחלוטין עם הרכישה או המוצר פגום או ניזוק במהלך ההובלה, ושאר שאלות על המוצר, אנא פנה אלינו בזמן, אנחנו נפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה