0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Channie של דף אחד ליום כפול ספרות מתמטיקה חוברת עבודה עבור 1 - כיתה 3 פשוט לקרוע על דף ליום מתמטיקה תרגול פעילות גופנית!

Channie של דף אחד ליום כפול ספרות מתמטיקה חוברת עבודה עבור 1 - כיתה 3 פשוט לקרוע על דף ליום מתמטיקה תרגול פעילות גופנית!

ILS 19.43
זמין לפי בקשה

כמות סחורה

פטנט; קל לקרוע-Off עמוד אחד ליום; 50 עמודים.עשה עבור ציונים 1 - 3 ; Visual הכלי מאפשר לילדים בבית ספר יסודי להתאמן Additon וחיסור תרגילים מדי יום עם דיוק גבוה. 25 דו-ספרתית מיושר בנוסף קופסאות גדולות ומספרים, בשורה כל כך ילדים יכולים בקלות פוקוס על חזרה וחישוב.קווים אנכיים, בצבעים רחובות, ואת המחיצה, קווי מדריך אלה לעומת עשרות מקום כדי למנוע בלבול, לשפר את הדיוק ולהפחית את הלחץ.אהוב על המורים, ההורים, Homeschoolers; שיטה חדשנית עבור בנים ובנות.נהדר החינוך המשלים לבית הספר היסודי ספרי מתמטיקה; מעודד האקדמי, עצמאיים, סטודנטים, עבודה ואהבה למתמטיקה; 25 דפים מודפסים מלפנים ומאחור, 50 עובדים הסדינים.גדול תיבות לעזור לילדים לשמור על בעיות במתמטיקה ותשובות כראוי בשורה. 25 בעיות לכל עמוד ב-4 נקודות כל אחד עושה את זה קל עבור ההורים. חיבורים.להפחית את הפחדה של ספר של בעיות במתמטיקה על ידי קורע דף אחד בכל פעם.מודפס על שני הצדדים כדי לחסוך בנייר ולשמור על הספר קטן יותר עבור נסיעות.מראש ומוכן ללכת מתמטיקה סדינים עבור הורים, מורים, ומורים.מושלם עבור תוספת הוראה או כפי האשראי התלמידים את האימון הנוסף.הוא כתב היד החשוב במתמטיקה מדי; תיבות מדריך ילדים לכתוב מספרים באופן קריא.Channie יש רבים אחרים מתמטיק חוברות עבודה לגדול עם היכולות של ילדך.

מידע מפורט

הם קונים גם עם המוצר הזה